ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиШановні панове користувачі!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 №1565/5 «Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Реєстр) визначено державне підприємство «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС», Підприємство).

У зв’язку з вищевикладеним, Підприємство повідомляє про необхідність переукладання з ДП «НАІС» договорів, на підставі яких Підприємство буде забезпечувати доступ для роботи з Реєстрами.

Вказані Договори є договорами приєднання, та розміщені в рубриці «Форми Договорів».

Для укладення Договору, просимо заповнити та підписати відповідну Заяву про приєднання до Договору та скерувати її на адресу філії Підприємства за місцезнаходженням Вашого робочого місця у строк до 01.09.2016р.

Додатково повідомляємо, що всім користувачам (крім державних та приватних нотаріусів) необхідно, у зазначений строк, разом з Заявкою про приєднання до Договору надіслати Розписку про переакредитацію користувача Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань .

Звертаємо увагу, що відомості про адреси місцезнаходження філій Підприємства вказані на сайті Підприємства в рубриці «Філії».

Для отримання додаткових консультацій Ви можете звернутися до Call-центру ДП «НАІС» за телефоном 0-800-508-584.