ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиУВАГА!Шановні панове нотаріуси!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомляє про зміну ціни за спеціальний бланк нотаріальних документів (далі – Бланк), а саме:

З 13 липня 2016 року постачання спеціальних бланків нотаріальних документів буде здійснюватися із розрахунку ціни за один спеціальний бланк нотаріальних документів -  9 гривень 60 копійок.

Приватним нотаріусам:

Відвантаження Бланків по новій ціні буде здійснюватись з 13 липня 2016 року, не зважаючи на день надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника.

Додатково повідомляємо, що банківська виписка ДП «НАІС» завантажується один раз в день за попередній день.

Також повідомляємо, що на веб-сайті державного підприємства «Національні інформаційні системи»  буде розміщено нову редакцію Договору постачання, із внесеними змінами. При цьому, умови Договору постачання в новій редакції набувають чинності для нотаріусів з моменту здійснення заявки на постачання Бланків.

Державним нотаріусам:

При перерахуванні грошових коштів за Бланки споживачами послуг Одержувача у платіжному документі (квитанції) ціна за спеціальний бланк нотаріальних документів формується на підставі видаткової накладної, згідно якої державна нотаріальна контора (архів) отримала Бланки.

 

З повагою, ДП «НАІС».