ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиВідбувся ІІІ міжнародний форум з питань електронного цифрового підпису, довірчих послуг та електронної ідентифікації «PKI Forum UA»

Участь в заході приймали органи державної влади (суб'єкти надання адміністративних послуг та законодавчої ініціативи), державні реєстратори та нотаріуси, фахівці кіберзахисту і розробники засобів електронної ідентифікації та електронного цифрового підпису, оператори мобільного зв'язку і суб'єкти надання платіжних послуг, юристи-практики, інвестори і постачальники новітніх ІТ – рішень тощо.

Зі вступним словом на «РКІ Forum UA» виступив генеральний директор ДП «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур’є, висловивши надію, що ця подія закладе традицію для діалогу між публічним та приватним сектором у сфері електронних послуг.

Також генеральний директор ДП «НАІС»  подякував присутнім за підтримку ініціатив Міністерства юстиції України щодо розвитку сучасного цифрового інформаційного суспільства.

«На сьогоднішній день вже багато послуг Міністерства юстиції України та сервісів реалізовано в електронному вигляді, ми бачимо їх подальший розвиток шляхом збільшення їх кількості, підвищення якості обслуговування населення, зручності та безпеки їх використання, забезпечення транскордонної технологічної сумісності і юридичного визнання наших електронних довірчих послуг, насамперед з Європейським Союзом», - зазначив Станіслав Лур’є.

В рамках проведення Форуму було продемонстровано рішення Mobile-ID з інтеграцією систем мобільного електронного підпису AsanImza та PKI Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України. Це перший вагомий крок до транскордонного визнання сертифікатів та електронних підписів України та Азербайджану з використанням мобільних технологій.

В ході форуму була проведена виставка сучасних технічних рішень та відбулася конструктивна дискусія між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об'єднань, обмін думками і досвідом.

ВІДЕО