ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиДо уваги державних реєстраторів прав на нерухоме майно, державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріусів!

Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України № 5067 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження європейських стандартів захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів».

Звертаємо увагу,  що цим Законом вносяться зміни до Закону України «Про електронний цифровий підпис», які зобов’язують державних реєстраторів прав на нерухоме майно,  державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріусів використовувати лише захищені носії особистих ключів.

У зв’язку з тим, що Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, пропонуємо завчасно подбати про надійний засіб електронного цифрового підпису.

Принагідно інформуємо, що ДП «Національні інформаційні системи» та його філії забезпечують поставку захищених носіїв ключової інформації за цінами виробника.