ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиВ ДП «НАІС» відбувся тренінг з реагування на кіберінциденти

В державному підприємстві «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС») відбувся тренінг з реагування на кіберінциденти, який провели представники ISACA (всесвітньовідомої організації з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ).

Серед присутніх: керівництво ДП «НАІС», члени антикризової команди ДП «НАІС», яка буде керувати процесом стримування та відбиття атак зловмисників, експерти Київського відділення ISACA, які мають значний практичний досвід з розбудови та організації реагування в сфері кібербезпеки в приватному секторі, а також в державних організаціях – президент ГО «ІСАКА Київ» Олексій Янковський та волонтери ГО «ІСАКА Київ» Віталій Весельський і Анастасія Конопльова.

Мета тренінгу – забезпечити скоординовані дії керівництва організації та її співробітників в разі можливих кібератак зловмисників на комп’ютерні системи організації, знизити негативні наслідки таких атак.

Під час тренінгу присутніми були обговорені питання організації роботи антикризової команди, стримування атак зловмисників в разі настання інциденту, впровадження додаткових заходів безпеки, дослідження образів скомпрометованого програмного забезпечення тощо.

Також значна увага була приділена питанню захисту комп’ютерів нотаріусів для запобігання внесення несанкціонованих змін в реєстри.

Проведення даного тренінгу допоможе підготуватись до можливих атак, попередити їх або, суттєво знизити негативні наслідки, та прискорити відновлення нормальної роботи.