ДП "Національні інформаційні системи"

Телефон підтримки (call-центр): 0-800-508-584

ДрукуватиШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ЄДИНИХ ТА ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРІВ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ!

ДП «НАІС» систематично здійснюються заходи стосовно реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності». Згаданим Законом України внесено зміни до Закону України «Про електронний цифровий підпис», відповідно до яких державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси повинні використовують лише захищені носії особистих ключів.

У зв’язку з цим, з 00 год 00 хв 01 квітня 2017 року доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для зазначених вище категорій користувачів буде можливим лише за умови використання ними захищених носіїв особистого ключа.

На сьогоднішній день ДП «НАІС» забезпечено підтримку в Єдиних та Державних реєстрах захищених носіїв особистого ключа типу «Кристал-1» та «Алмаз-1К» виробництва АТ «ІІТ», а також захищених носіїв особистого ключа типу «Secure Token 337К» та «Secure Token 337М» виробництва ТОВ «Автор».

ДП «НАІС» здійснюються заходи щодо розширення модельного ряду захищених носіїв особистого ключа для роботи з Єдиними та Державними реєстрами. Щодо результатів здійснення цих заходів користувачів Єдиних та Державних реєстрів буде додатково поінформовано.

Використання захищених носіїв особистого ключа передбачає отримання послуги формування та подальшого обслуговування посиленого сертифіката відкритого ключа. У зв’язку з цим, ДП «НАІС» створено умови для комфортного переходу на використання захищених носіїв ключової інформації «під ключ»: у головному офісі АЦСК органів юстиції України та його регіональних відділеннях можна придбати захищений носій особистого ключа, одразу згенерувати на ньому ключі та сформувати до них сертифікати.

Детальніше про умови отримання послуг:

- для органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств та установ державної форми власності;

- для юридичних осіб;

- для підприємців, нотаріусів, адвокатів;

- для фізичних осіб.

https://ca.informjust.ua