16-17.12.21 Семінар щодо аспектів роботи з державними реєстрами з урахуванням всіх законодавчих змін

Запрошуємо нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів,  помічників приватних нотаріусів, державних реєстраторів взяти участь у заході!

16-17 грудня 2021 року в онлайн форматі  відбудеться тематичний короткостроковий семінар на тему «Теоретичні та практичні аспекти роботи з державними реєстрами з урахуванням всіх законодавчих змін».

В ході семінару учасники зможуть поглибити знання і уміння щодо ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, порядку роботи з розділами та внесення записів, ознайомляться з новелами в земельному законодавстві, а також зможуть отримати рекомендації щодо їх застосування.

За результатами участі у семінарі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Для участі у заході необхідно заповнити форму  https://docs.google.com/forms/d/1Dhc-LqLjHp-uWsgC7dUeZMJBBMDlLy4mhp1SgBf7WCw/edit або написати листа із зазначенням П.І.Б., посади та контактного номера телефону на електронну пошту centerjust@gmail.com.

З програмою тематичного семінару можна ознайомитися за посиланням: Програма заходу

Форма навчання – дистанційна, на платформі Zoom.

Початок: 16.12.2021 о 10:00.

* Захід проводиться за участі представників Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з державним підприємством «Національні інформаційні системи».

Контактна особа від Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України: Віра Мирославівна Соловецька, тел: (098) 007-65-95,  https://centerjust.gov.ua/

ІНШІ НОВИНИ