Закупівлі

15.06.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з організації виділених цифрових некомутованих каналів передачі даних).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення резервних каналів передачі даних, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-15-004745-b.


04.06.2021 року ДП «НАІС» повторно розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Пакети мережевого програмного забезпечення код ДК 021:2015 – 48210000-3 (програмна продукція для проведення аудиту інформаційних ресурсів підприємства).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у закупівлі Програмної продукції для проведення аудиту інформаційних ресурсів підприємства яка має виконувати функції із збирання інформації про апаратне і програмне забезпечення комп'ютерів і інших пристроїв в комп'ютерній мережі підприємства для цілей управління, відповідності та аудиту, та повинна мати такий функціонал:

1. Підтримка до 2 000 активів, терміном на 1 рік.

2. Безагентне виявлення, управління і відстеження апаратних та програмних активів без встановлення клієнтського програмного забезпечення.

3. Інвентаризація фізичної, віртуальної і хмарної інфраструктури. Можливість інвентаризації обладнання та програмного забезпечення для управління активами та постійна підтримка інформації про це в актуальному стані.

4. Огляд агрегованих апаратних активів. Інформація про виробника, назву моделі та серійний номер, а також інші апаратні характеристики, такі, як процесор, материнська плата, графічна карта, жорсткий диск та інше. Отримання інформації про гарантії на обладнання.

5. Відстеження змін обладнання та програмного забезпечення.

6. Інвентаризація програмного забезпечення - виявлення, інвентаризація, відстеження і аудит всіх налаштувань програмного забезпечення. Повна інвентаризація обладнання з нуля. Можливість сканування мережі підприємства, для зібрання інформації про комп'ютери та їх апаратні компоненти, сканування інформації про продуктивність системи Windows машин.

7. Автоматично сканувати програмне забезпечення на пристроях Windows, Linux і Mac і отримувати повну інвентаризацію програмного забезпечення і аудит ліцензій ІТ-середовища підприємства.

8. Відстеження ліцензійних ключів програмного забезпечення Microsoft. Керування скануванням ліцензійних ключів та отримання результатів сканування у вбудованих звітах.

9. Інвентаризація користувачів, керування повною інвентаризацією користувачів у ІТ-інфраструктурі підприємства. Отримання повного огляду локальних користувачів, користувачів Активного каталогу (AD) і активів, з якими вони пов'язані.

10. Вбудовані звіти: користувачі Активного каталогу (AD) і їхні менеджери, користувачі Активного каталогу (AD) і їх групи Активного каталогу (AD), користувачі Активного каталогу (AD), створені за останній час, атрибути користувачів Активного каталогу (AD), останній вхід користувача в систему.

Доступ до функціоналу Програмної продукції  має відбуватися через веб-консол.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2021-06-04-002308-b.


04.06.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Комп’ютерне обладнання, код ДК 021:2015 – 30230000-0 (Обладнання системи збереження даних для модернізації системи збереження даних).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення виробничої потужності, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2021-06-04-006520-b.


04.06.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних ДК 021:2015 – 48710000-8 (Примірники програмного забезпечення для модернізації програмного забезпечення резервного копіювання та відновлення даних).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні та достатні для отримання оновлень і технічної підтримки резервного копіювання та відновлення даних CommVault Complete Backup Recovery з уже існуючим програмним забезпеченням, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2021-06-04-003841-b.


19.05.2021 року ДП «НАІС» розпочало переговорну процедуру на закупівлю: Пакети програмного забезпечення для створення документів, код ДК 021:2015 – 48310000-4 (програмна продукція з іменними ліцензіями на програмне забезпечення «Система електронного документообігу АСКОД» АСКОД Корпоративний, АСКОД WEB).

Для забезпечення електронного документообігу в державному підприємстві «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС», Підприємство) впроваджена «Система електронного документообігу АСКОД».

Згідно зі свідоцтвами про реєстрацію авторського права на твір № 38912 від 30.06.2011 та № 47656 від 07.02.2013 авторські та майнові права на Комп’ютерну програму «Система електронного документообігу АСКОД» («АСКОД Корпоративний», Програмне забезпечення для планшетних засобів АРМ керівника) належать приватному акціонерному товариству «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс».

Крім того, ПрАТ «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» належать авторські та майнові права на наступні компоненти програмного забезпечення системи АСКОД:

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД Електронний підпис» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 52804 від 25.12.2013).

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД. Адміністрування» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 52805 від 25.12.2013).

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД. Scan Client» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 52808 від 25.12.2013).

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД. Конструктор форм і модулів» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 52938 від 08.01.2014).

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД конструктор маршрутів» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 52939 від 08.01.2014).

– Комп’ютерна програма «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення модуля «АСКОД. Електронний архів» (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 64378 від 09.03.2016).

На даний час на Підприємстві виникла необхідність долучення до роботи в системі електронного документообігу користувачів, у тому числі з регіональних філій Підприємства з метою створення єдиного інформаційного простору та переведення всього внутрішнього документообігу в електронний вигляд. У зв’язку з цим,  виникла необхідність з закупівлі програмного продукту у кількості 300 шт.

Відповідно до статі 8 Закону України «Про авторське право та суміжні права» комп’ютерні програми є об’єктами авторського права. Згідно статей 14 та 15 цього Закону ПрАТ «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» належать виключні майнові права на первині коди (тексти) програмного забезпечення Системи електронного документообігу АСКОД.

Таким чином відповідно до абзацу 5 пункту 2 частини другої статті 40 Закону України Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності, мають місце підстави для застосування переговорної процедури закупівлі.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі проведених переговорів.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-19-005044-b.


17.05.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Машини для обробки даних (апаратна частина), код ДК 021:2015 – 30210000-4 (персональні комп'ютери).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення виробничої потужності, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро. 

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-17-004048-b.


14.05.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги пов’язані із системами та підтримкою код ДК 021:2015 - 72250000-2 (пакет послуг з підтримки програмного забезпечення для резервного копіювання Commvault Complete Backup&Recovery).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні та достатні для отримання оновлень і технічної підтримки, включаючи отримання оновлених версій програмного забезпечення,

нові релізи і патчі, можливість міграції програм при переході з одного операційного середовища в інше, можливість безпосереднього спілкування з експертами виробника ПЗ для вирішення специфічних для продукту питань щодо установки і функціонування програмного забезпечення, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

 Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

 Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-14-009515-c.


30.04.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, код ДК 021:2015 – 72260000-5 (Послуги з інформаційно-технічної підтримки та доопрацювання програмного забезпечення групи підсистем «Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту»).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що дозволяють провести зміни, оновлення, розширення функціоналу Системи, в тому числі збирання версій та їх тестування. Також, проведення аудиту виникнення помилок у користувачів на основі лог-файлів системи, проведення технічної ревізії серверу застосувань, консультації архітекторів з питань продуктивності та безпеки Системи. Технічні та якісні характеристики наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-30-001741-b.


28.04.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Пакети мережевого програмного забезпечення код ДК 021:2015 – 48210000-3 (програмна продукція для проведення аудиту інформаційних ресурсів підприємства).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у закупівлі Програмної продукції для проведення аудиту інформаційних ресурсів підприємства яка має виконувати функції із збирання інформації про апаратне і програмне забезпечення комп'ютерів і інших пристроїв в комп'ютерній мережі підприємства для цілей управління, відповідності та аудиту, та повинна мати такий функціонал:

1. Підтримка до 2 000 активів, терміном на 1 рік.

2. Безагентне виявлення, управління і відстеження апаратних та програмних активів без встановлення клієнтського програмного забезпечення.

3. Інвентаризація фізичної, віртуальної і хмарної інфраструктури. Можливість інвентаризації обладнання та програмного забезпечення для управління активами та постійна підтримка інформації про це в актуальному стані.

4. Огляд агрегованих апаратних активів. Інформація про виробника, назву моделі та серійний номер, а також інші апаратні характеристики, такі, як процесор, материнська плата, графічна карта, жорсткий диск та інше. Отримання інформації про гарантії на обладнання.

5. Відстеження змін обладнання та програмного забезпечення.

6. Інвентаризація програмного забезпечення - виявлення, інвентаризація, відстеження і аудит всіх налаштувань програмного забезпечення. Повна інвентаризація обладнання з нуля. Можливість сканування мережі підприємства, для зібрання інформації про комп'ютери та їх апаратні компоненти, сканування інформації про продуктивність системи Windows машин.

7. Автоматично сканувати програмне забезпечення на пристроях Windows, Linux і Mac і отримувати повну інвентаризацію програмного забезпечення і аудит ліцензій ІТ-середовища підприємства.

8. Відстеження ліцензійних ключів програмного забезпечення Microsoft. Керування скануванням ліцензійних ключів та отримання результатів сканування у вбудованих звітах.

9. Інвентаризація користувачів, керування повною інвентаризацією користувачів у ІТ-інфраструктурі підприємства. Отримання повного огляду локальних користувачів, користувачів Активного каталогу (AD) і активів, з якими вони пов'язані.

10. Вбудовані звіти: користувачі Активного каталогу (AD) і їхні менеджери, користувачі Активного каталогу (AD) і їх групи Активного каталогу (AD), користувачі Активного каталогу (AD), створені за останній час, атрибути користувачів Активного каталогу (AD), останній вхід користувача в систему.

Доступ до функціоналу Програмної продукції  має відбуватися через веб-консол.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-28-002538-a.


21.04.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки, код ДК 021:2015 – 50310000-1 (Послуги щодо заправки картриджів та їх обслуговування).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні для діяльності Головного офісу та філій ДП «НАІС» та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-21-004656-c.


21.04.2021 року ДП «НАІС» повторно розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Офісне устаткування та приладдя різне, код ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні для діяльності Головного офісу та філій ДП «НАІС» та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-21-005182-c.


31.03.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Офісне устаткування та приладдя різне, код ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні для діяльності Головного офісу та філій ДП «НАІС» та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-31-004616-a.


31.03.2021 року ДП «НАІС» розпочало відкриті торги на закупівлю: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, код ДК 021:2015 – 72260000-5 (Послуги з інформаційно-технічної підтримки та доопрацювання програмного забезпечення інформаційної системи «Державний реєстр актів цивільного стану громадян»).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що необхідні для проведення доопрацювання програмного забезпечення (зміни, оновлення, розширення функціоналу Системи, постачання яких відбувається в рамках цього Договору, в тому числі збирання версій відповідно до Замовлень та їх тестування), оптимізації роботи з базами даних (sql-запитів) з метою підвищення продуктивності, швидкодії та оптимізації дискового простору, який використовується для збереження даних Системи.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-31-002690-a.


31.03.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги щодо передачі даних VPN мережами та Інтернетом).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення передачі даних VPN мережами та Інтернетом, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-31-001597-a.


23.03.2021 року ДП «НАІС» розпочало переговорну процедуру на закупівлю: Послуги, пов’язані із програмним забезпеченням, код ДК 021:2015 – 72260000-5 (Послуги щодо інформаційно-технічної підтримки та доопрацювання комп’ютерної програми «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють діяльності ДП «НАІС» відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 «Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», яке з 01.07.2016 визначено технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр, ЄДР).

У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 № 835-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 593 «Деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 606 «Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів», наказу Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи» та наказу Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» в 2017 році ДП «НАІС» розпочало розробку нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з метою реалізації функцій відповідно до вимог чинного законодавства.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено на підставі висновку експертів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України від 12.03.2021 № 037/21.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-23-007602-c.


02.03.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Пакети мережевого програмного забезпечення, код  ДК 021:2015 – 48210000-3 (Програмна продукція для керування віртуальною інфраструктурою).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як необхідні та достатні для забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем Замовника з можливістю доступу до отримання оновлень програмного забезпечення протягом 12 місяців, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-02-006875-b.


24.02.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги щодо передачі даних VPN мережами та Інтернетом).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення передачі даних VPN мережами та Інтернетом, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-24-009054-b.


22.02.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Сервери, код ДК 021:2015 – 48820000-2 (Обладнання для модернізації серверної інфраструктури).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення виробничої потужності серверного обладнання, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-22-008312-b


12.02.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги з прибирання, код за ДК 021:2015 – 90910000-9 (послуги з комплексного прибирання об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що дозволяють підтримувати в належному санітарно-гігієнічному стані офісні приміщення філій ДП «НАІС» та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2021-02-12-006338-c.


01.02.2021 року ДП «НАІС» розпочало переговорну процедуру закупівлі послуг за предметом: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги стаціонарного телефонного зв’язку і проводового електрозв’язку).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення стаціонарним телефонним зв’язком і проводовим електрозв’язком, та наведені в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-01-013605-a.


25.01.2021 року ДП «НАІС» розпочало переговорну процедуру закупівлі послуг за предметом: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, код ДК 021:2015 – 72260000-5 (технічна підтримка програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу ДП «НАІС»).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення електронного документообігу, та наведені в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі, яке розміщено на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-25-001472-b.


18.01.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних Код ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з надання некомутованого доступу до мережі Інтернет).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення некомутованого доступу до мережі Інтернет, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-18-003702-a.


18.01.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги щодо передачі даних VPN мережами та Інтернетом).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення передачі даних VPN мережами та Інтернетом, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-18-004792-a.


13.01.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, код ДК 021:2015 – 72260000-5 (Послуги з інформаційно-технічної підтримки та доопрацювання програмного забезпечення групи підсистем у складі Інформаційної Системи Єдиних та Державних реєстрів).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що дозволяють виконати моніторинг та аналіз запитів, які виникають при експлуатації Групи підсистем, усунути певні обмеження у користуванні функціями Групи підсистем, які не призводять до неможливості функціонування прикладного програмного забезпечення та виконати доопрацювання програмного забезпечення. Технічні та якісні характеристики наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-13-005944-a.


12.01.2021 року ДП «НАІС» розпочало процедуру відкритих торгів на закупівлю: «Послуги з користування програмним забезпеченням Системи опрацювання звернень до інформаційно-консультаційної служби Кол-Центру», код ДК 021:2015 – 72260000-5 (послуги, пов’язані з програмним забезпеченням).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені фахівцями замовника як такі, що задовольняють потреби підприємства у здійсненні його діяльності в частині забезпечення автоматизованого опрацювання та реєстрації звернень громадян, які надходять до кол-центру підприємства, та наведені у додатку 5 до тендерної документації, яка розміщена на Прозорро.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначений на підставі аналізу закупівельних цін попередніх закупівель, що проводились підприємством у минулих роках.

Посилання на закупівлі в системі електронних закупівель Прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-12-004589-a.