До уваги членів органів у системі спеціалізованого професійного врядування!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» розробило договір про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України (для членів органів у системі спеціалізованого професійного врядування, утворених відповідно до законодавства України)*.

Умови даного договору поширюються на членів рад, комісій чи інших органів у системі суддівського врядування, які отримали доступ до реєстрів на підставі договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України (для членів органів у системі суддівського врядування, утворених відповідно до законодавства України про судоустрій та статус суддів). При цьому, новий договір вважається для таких користувачів новою редакцією зазначеного вище договору, до якого користувач раніше приєднався шляхом подання відповідної заяви.

Договір у новій редакції розміщений на офіційному вебсайті ДП «НАІС» та є доступним для ознайомлення у рубриці <Реєстри> → <Форми договорів> → <Члени органів в системі спеціалізованого професійного врядування, утвореного відповідно до законодавства України>.

*У зв’язку з набранням чинності змін до ряду нормативно-правових актів, якими передбачено  можливість отримання членами конкурсної комісії, утвореної відповідно до статті 29-1 Закону України «Про прокуратуру», безпосереднього доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного реєстру довіреностей.

ІНШІ НОВИНИ