ДП «НАІС» оновило програмне забезпечення АСВП

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 07.01.2024 оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

В рамках проведеного оновлення було доопрацювано функціонал системи з метою покращення роботи користувачів АСВП, зокрема:

1. Здійснено доопрацювання транспортних файлів для вивантаження платіжних доручень та завантаження виписок з/до клієнт-банку АТ КБ «Приватбанк».

2. Додано новий атрибут для здійснення перерахувань – «Код виду сплати». Наразі, новий атрибут наявний на картці розподілу коштів, в картці платіжної інструкції. Також, даний реквізит заповнюється при доданні рахунку в «Довідник рахунків для перерахувань». Дане поле числове та може містити 3 символи, не обов`язкове для заповнення.

Варто зазначити, що у разі додання коду виду сплати при створенні розподілу, або ж у разі, коли при створенні розподілу обирається рахунок для перерахувань, що був доданий у довідник рахунків для перерахувань, та для такого рахунку заповнено код виду сплати - інформація про даний код буде наявна у файлі вивантаження платіжних інструкцій для структур, що передбачені ДКСУ та АТ КБ «Приватбанк».

3. Додано нову виконавчу дію «Відновлення втраченого (знищеного) виконавчого провадження». Прийняття даного рішення доступне для всіх виконавчих проваджень, крім тих, стан яких – «не встановлено».

4. Здійснено модернізацію блоку «Майно» картки виконавчого провадження. В рамках даного доопрацювання забезпечено:

- реалізацію нового підходу до відображення та використання інформації про майно в виконавчому провадженні;

- автоматизацію процесу отримання та валідації інформації про майно, зокрема за допомогою інтеграції з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно;

- реалізацію в Системі процесу контролю паперових запитів/відповідей до зовнішніх джерел інформації, зокрема про майно.

Варто зазначити, що для детального вивчення користувачами можливостей оновленого функціонального блоку «Майно» картки виконавчого провадження за посиланням https://nais.gov.ua/files/general/2024/01/10/20240110173421-12.pdf можливо ознайомитись із посібником користувача функціонального блоку «Майно» картки ВП Автоматизованої системи виконавчого провадження.

ІНШІ НОВИНИ