ДП «НАІС» оновило редакцію договору про надання доступу до Системи ІАС ДНК

У зв'язку із затвердженням Державною регуляторною службою України Порядку здійснення заходів з блокування та надання доступу до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (далі – Порядок), ДП «НАІС» актуалізувало договір про надання доступу до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

Відтак, органи державного нагляду (контролю) можуть подавати на адресу ДП «НАІС» чи його регіональних філій замовлення щодо надання доступу до системи.  

Оновлена редакція договору та актуальні форми заяви про приєднання, а також  замовлення викладені на офіційному сайті Підприємства за посиланням https://nais.gov.ua/p/sistema-ias-dnk (рубрика «РЕЄСТРИ» → розділ «Система ІАС ДНК»).

Важливо! Для отримання доступу до системи ІАС ДНК необхідно подати на адресу ДП «НАІС» чи його регіональних філій:

1. Заяву про приєднання до договору про надання доступу до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) – для тих органів державного нагляду (контролю), що ще не подавали таку заяву на адресу Підприємства чи його філій;

2. Замовлення щодо надання доступу до системи, із зазначеним у ньому переліком посадових осіб, на яких покладено виконання функцій адміністратора/адміністраторів вищого рівня у відповідності до Порядку, затвердженого наказом Державної регуляторної служби України від 27.12.2022 № 220.

Після відправлення заповненої форми «Замовлення», відповідним посадовим особам користувача необхідно пройти реєстрацію в системі ІАС ДНК за посиланням https://inspections.gov.ua/site/signup.

ІНШІ НОВИНИ