ДП «НАІС» виправило помилку при формуванні Витягу в ДРРП та оновило АСВП

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 12.09.2022 оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) та Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

Поточним оновленням було оптимізовано роботу функціоналу програмного забезпечення, а саме:

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно
Виправлено помилку реєстру, що призводила до відображення на Витягу, сформованому за результатом проведення державної реєстрації прав, некоректної дати документу в блоці «Підстава для державної реєстрації».

Зазначаємо, що для формування Витягів з коректною інформацією щодо дати документа в блоці «Підстава для державної реєстрації» щодо прав, які були зареєстровані раніше, необхідно провести операцію «Реєстрація змін» щодо речового права\обтяження з типом «виправлення», під час якої видалити документи, які були долучені до запису про речове право/обтяження, та заново додати необхідні документи. Після проведеної операції необхідно повторно сформувати Витяг.

Автоматизована система виконавчого провадження
Додано ознаку «Онлайн розрахунки» для депозитних рахунків. Депозитний рахунок, який матиме таку ознаку, буде використовуватися для онлайн сплати заборгованості за виконавчими провадженнями.

ІНШІ НОВИНИ