ДП НАІС знизив тарифи на онлайн-послуги АЦСК органів юстиції удвічі

Шановні користувачі кваліфікованих електронних послуг!

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», державне підприємство «Національні інформаційні системи» закликає клієнтів переходити на використання послуг в режимі онлайн. З 23 березня 2020 року вартість таких послуг тимчасово знижена удвічі. В той же час, збільшується вартість офлайн-послуг.

"Онлайн-послуги дають змогу під час карантину задовольнити потреби клієнта та зменшити ризики розповсюдження вірусу. Ми закликаємо користувачів АЦСК органів юстиції поставитися до ситуації з відповідальністю та максимально обмежити фізичні контакти. Аби заохотити наших клієнтів, на період карантину ми вдвічі знижуємо тарифи на електронні довірчі послуги, що надаються онлайн, — повідомив генеральний директор ДП "НАІС" Олексій Бережний. — Я впевнений, що наші клієнти оцінять переваги онлайн-послуг та користуватимуться ними й у подальшому».

Тарифні плани на надання кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг – Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України послуг:

1) кваліфікованої електронної довірчої послуги формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки для діючих користувачів електронних довірчих послуг, в режимі онлайн, у таких розмірах:

тарифний план «Експрес персональний» – 72 грн. 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік;

тарифний план «Експрес професійний» – 90 грн. 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік;

тарифний план «Експрес представницький» – 113 грн. 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік.

2) кваліфікованої електронної довірчої послуги формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки в режимі офлайн у таких розмірах:

тарифний план «Персональний» – 168 грн 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік;

тарифний план «Професійний» – 210 грн 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік;

тарифний план «Представницький» – 262 грн 00 коп. (з ПДВ) за один сертифікат на 1 календарний рік.

 

Оновити кваліфікований сертифікат можна за посиланням: https://ca.informjust.ua/make-certificates

ІНШІ НОВИНИ