Круглий стіл «Розширене засідання Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань ЄСІТС»

Генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур’є взяв участь у круглому столі «Розширене засідання Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи».

Захід організований  Вищою радою правосуддя та проектом ЄС «Право-Justice», відбувся 25 квітня 2019 року у м. Києві.

Головним питанням для обговорення стало створення Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС). Передбачається, що дана система функціонуватиме у судах України, Вищій раді правосуддя, Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, Державній судовій адміністрації України, їх органах та підрозділах, що сприятиме забезпеченню автоматизації робочих процесів та оптимізації документообігу системи правосуддя.

Серед присутніх на круглому столі були представники органів та установ сфери юстиції, судів, національні та міжнародні експерти, які ділилися своїм досвідом та знанням.

 Зокрема, Станіслав Лур’є розповів про співпрацю з Державною судовою адміністрацію щодо автоматизованого доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

В перспективі планується запровадження інформаційної взаємодії між автоматизованою системою виконавчого провадження та Єдиним державним реєстром виконавчих документів (ЄДРВД). Реалізація такої взаємодії забезпечить внесення до ЄДРВД виконавчих документів та інших документів, винесених виконавцями, отримання з ЄДРВД заяви стягувача, електронної копії виконавчого документу, щодо якого подано заяву, передача до ЄДРВД відомостей про стан виконання виконавчого документа.

Джерело фото: Закон і Бізнес

Джерело фото: Прес-центр судової влади України

ІНШІ НОВИНИ