Оновлено шаблони процесуальних документів в АСВП

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 11.02.2024 оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

З метою забезпечення належної комунікації органів державної виконавчої служби з фізичними та юридичними особами з питань примусового виконання судових рішень та рішень інших органів, було оновлено шаблони процесуальних документів та супровідних листів до них. У рамках даного доопрацювання виведено інформацію про номер телефону «гарячої лінії» органів державної виконавчої служби. Оновлення здійснено відповідно до шаблонів наступних процесуальних дій:

- Постанова про відкриття виконавчого провадження;

- Постанова про арешт майна боржника;

- Постанова про арешт коштів боржника;

- Постанова про закінчення виконавчого провадження;

- Постанова про повернення виконавчого документа стягувачу;

- Повідомлення про повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття до виконання.

Доопрацьовано вкладку «Рахунки боржника» картки виконавчого провадження. Це забезпечить виведення інформації про наявні рахунки боржників, відомості про які отримано шляхом інформаційного обміну з Державною податковою службою України, на вкладку «Рахунки боржників».

Забезпечено збереження та відображення історії зміни даних про рахунки та майно боржника. Переглянути дані відомості можна скориставшись новим методом «Історія», що розміщений на вкладках «Рахунки боржника» та «Майно» картки виконавчого провадження.

Крім того, здійснено ряд інших покращень та виправлено низку помилок у роботі АСВП, що націлено на оптимізацію процесу роботи користувачів АСВП.

ІНШІ НОВИНИ