Рахункова палата отримає доступ до ЄДР та ДРРП

21 лютого 2019 року державне підприємство «Національні інформаційні системи» спільно з Рахунковою палатою України підписали Договір про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів.

У церемонії підписання договору взяли участь Міністр юстиції України Павло Петренко, генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур’є, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, Секретар Рахункової палати - керівник апарату Ходаковський Вадим та члени Рахункової палати.

В рамках договору передбачається, що ДП «НАІС» здійснить повний спектр організаційно-правових заходів щодо підключення співробітників Рахункової палати України до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), держателем яких є  Міністерство юстиції України.

Це в свою чергу є важливим кроком для підвищення ефективності контролю за надходженням коштів до Державного бюджету України, а також їх використанням. Аудитори отримають можливість оперативно та більш якісно здійснювати аудит об’єктів контролю.

 

 

 

ІНШІ НОВИНИ