ЩОДО СПЕЦІАЛЬНОГО БЛАНКА НОТАРІАЛЬНОГО ДОКУМЕНТА!

Державним підприємством «Національні інформаційні системи» (далі – Підприємство), з метою закупівлі спеціальних бланків нотаріального документу, 27.11.2017 було розпочато процедуру відкритих торгів у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 677 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 812», та у зв’язку з затвердженням нового Опису і зразка спеціального бланка нотаріального документа відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 29.01.2018 № 8/5-ДСК).

Однак, під час проведення закупівлі, учасниками закупівлі двічі подавались скарги до органу оскарження, а саме Антимонопольного комітету України, (20.12.2017 та 09.02.2018), що в свою чергу призводило до призупинення процедури закупівлі на час розгляду поданих скарг. Підприємство неодноразово зверталось до Антимонопольного комітету з проханням прискорити розгляд скарг, але листи були залишені без відповідного реагування.

Не зважаючи на затримки у проведенні процедури закупівлі, 21.03.2018 було визначено переможця процедури.

Про початок прийому заявок на постачання спеціальних бланків нотаріальних документів нового зразка та його вартість буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті державного підприємства «Національні інформаційні системи» https://nais.gov.ua та через інформаційну систему Єдиних та Державних реєстрів.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

ІНШІ НОВИНИ