Шановні користувачі!

Повідомляємо, що державним підприємством «Національні інформаційні системи» було здійснено заходи щодо оптимізації функціоналу по отриманню інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав) фізичними та юридичними особами (в електронній формі) у відповідності до пункту 4 Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.

Тож відтепер, користувачу, під час отримання інформації з Державного реєстру прав в електронній формі за параметрами суб’єкта, буде доступним для формування документ, що міститиме відомості про зареєстровані речові права, їх обтяження щодо одного об’єкта нерухомого майна.

При цьому, у разі, якщо за зазначеними ідентифікаторами пошуку, в Державному реєстрі прав буде знайдено записи щодо більше ніж одного об’єкта нерухомого майна, у користувача буде наявна можливість обрати із запропонованого переліку запис про необхідний йому об’єкт нерухомості.

Звертаємо увагу, що для отримання інформації з Державного реєстру прав, користувачу потрібно пройти повторну авторизацію, шляхом реєстрації користувача на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» із обов’язковим використанням Електронного цифрового підпису. З інструкцією по реєстрації користувача можна ознайомитись за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dovidka-korystuvacha.

ІНШІ НОВИНИ