Шановні користувачі Державного реєстру обтяжень рухомого майна!

З 01.04.2019, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 № 386, державним підприємством «Національні інформаційні системи» запроваджується нове програмне забезпечення Державного реєстру обтяжень рухомого майна (далі – Реєстр) на платформі UnityBase із доступом через веб-інтерфейс (адреса підключення https://register.minjust.gov.ua) та веб-Портал для отримання інформації з Реєстру в електронній формі (доступний за посиланням https://orm.minjust.gov.ua).

Ознайомитись з «Інструкцією користувача» по роботі з новим програмним забезпеченням Реєстру можна на офіційному сайті ДП «НАІС» у розділі «Державний реєстр обтяжень рухомого майна» у підрозділі «Методичні рекомендації».

Додатково зазначаємо, що в разі необхідності користувачі можуть звернутись до відповідної філії ДП «НАІС» для отримання інформаційно-консультативних послуг з навчання щодо роботи з новим програмним забезпеченням Реєстру відповідно до діючих договорів.

Контактні дані філій ДП «НАІС» Ви можете переглянути на офіційному сайті ДП «НАІС» за посиланням https://nais.gov.ua/contacts.

Просимо звернути увагу, що у зв’язку з необхідністю здійснення підготовки до проведення технічних робіт (в тому числі архівування даних), для впровадження Реєстру, доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна буде тимчасово обмежено з 22:00  год 30.03.2019 до 08:00 01.04.2019.

 

 З повагою, ДП «НАІС».

ІНШІ НОВИНИ