Шановні користувачі сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно!

23 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 599 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» згідно якої, зокрема, Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 (далі – Порядок), викладено у новій редакції.

Відповідно до пункту 7 Порядку (в новій редакції), за надання інформації з Державного реєстру прав в електронній формі з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу зазначеного Реєстру адміністративний збір справляється щомісяця в установленому законом розмірі з розрахунку за одну годину можливості використання такого інтерфейсу.

На виконання вимог законодавства, яким регламентовано порядок надання інформації з Державного реєстру прав, а також з метою популяризації сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Сервісна послуга), що надається ДП «НАІС», до публічного Договору про надання сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Договір) внесено відповідні зміни.

Варто зазначити, що зміни стосуються не тільки справляння адміністративного збору за надання інформації з Державного реєстру прав, а й способу укладання Договору та розміру абонентської плати за Сервісну послугу, що надається згідно з Договором.

Зокрема, нова редакція Договору від 30.07.2019 передбачає підписання та подання Користувачем до ДП «НАІС» відповідної заяви про приєднання до умов цього Договору та, відповідно, не потребує підписання сторонами паперових примірників Договору.

Із електронною копією тексту еталонного примірника публічного Договору у новій редакції від 30.07.2019, який пропонується для укладання Користувачам Сервісної послуги, можна ознайомитись на офіційному вебсайті ДП «НАІС» у рубриці «Реєстри/API реєстрів/Державний реєстр речових прав на нерухоме майно».

Сподіваємось на розуміння та подальшу плідну співпрацю!

 

З повагою

Керівництво ДП «НАІС»

ІНШІ НОВИНИ