Шановні користувачі сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань!

Повідомляємо, що до публічного Договору про надання сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Договір) внесено зміни, які стосуються способу його укладання.

Так, нова редакція Договору від 03.07.2019 передбачає підписання та подання Користувачем до ДП «НАІС» відповідної заяви про приєднання до умов цього Договору та, відповідно, не потребує підписання сторонами паперових примірників Договору.

Із електронною копією тексту еталонного примірника публічного Договору у новій редакції від 03.07.2019, який пропонується для укладання Користувачам сервісної послуги, можна ознайомитись на офіційному вебсайті ДП «НАІС» у рубриці «Реєстри/API реєстрів/Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

При цьому, доводимо до Вашого відома, що перелік послуг Підприємства, їх обсяг, вартість та порядок оплати залишаються незмінними.

Сподіваємось на розуміння та подальшу плідну співпрацю!

 

З повагою

Керівництво ДП «НАІС»

ІНШІ НОВИНИ