Шановні панове приватні нотаріуси!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 04.11.2009 № 2053/5 «Про організаційні заходи з постачання, зберігання, обігу, обліку спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання» (зі змінами внесеними згідно з наказом Міністерства юстиції України № 1059/5 від 25.06.2015), на державне підприємство «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС») покладені функції з організації виготовлення, постачання державним нотаріальним конторам, державним нотаріальним архівам, приватним нотаріусам, первинного обліку постачання, знищення зіпсованих, анульованих та дефектних спеціальних бланків нотаріальних документів (далі – бланки).

У зв’язку з чим повідомляємо про необхідність укладення з ДП «НАІС» Договору постачання (далі – Договір).

Вказаний Договір є договором приєднання та розміщений на офіційному веб-сайті ДП «НАІС»: http://www.nais.gov.ua/ в рубриці «Форми Договорів».

Для укладення Договору, просимо направити належним чином заповнену Заяву про приєднання до Договору на адресу ДП «НАІС»: 04655, Україна, м. Київ, вул. Пимоненка Миколи, 13Б.

Додатково повідомляємо, що зробити замовлення на постачання бланків Ви можете за безкоштовним телефоном гарячої лінії 0-800-508-584, а також за допомогою факсового, поштового зв’язку чи відправлення електронного поштового повідомлення на адресу blank@nais.gov.ua.

Для отримання додаткових консультацій просимо телефонувати до Call-центру ДП «НАІС» за телефоном 0-800-508-584.

ІНШІ НОВИНИ