Технічні перебої у роботі реєстрів на платформі UB64

ДП "НАІС" проводить останній етап переходу на нову платформу UnityBase 64 (UB64) - доналагодження інфраструктури виходячи з фактичного навантаження та реакції системи (користувачів платформи з різними ролями - близько 65 тисяч). Через це Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП), Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП) та Державний реєстр обтяжень рухомого майна (ДРОРМ) можуть працювати нестабільно.

Зараз співробітники ДП "НАІС" безперервно працюють разом з розробником програмного забезпечення, з кожною ітерацією поступово підвищуючи ефективність роботи платформи. На жаль, цей етап зайняв більше часу, ніж планувалося раніше. Ми остаточно його завершимо та вийдемо на планові показники працездатності в першій половині дня завтра, 6 квітня. Водночас, ми розуміємо потреби користувачів, та будемо намагатись вкластися у меншій проміжок часу.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Натомість, після фіналізації переходу на нову платформу, збільшиться продуктивність роботи серверів додатків, підвищиться відмовостійкість та збільшиться швидкість реакції на зміни.

ІНШІ НОВИНИ