ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

Цього тижня розпочнеться турнір з міні-футболу під егідою Міністерства юстиції України в якому візьме участь футбольна команда ДП «НАІС».

Матчі пройдуть під девізом «Різні команди - єдина мета». У турнірі братимуть участь 8 команд з різних підрозділів та підприємств, що підпорядковуються Міністерству юстиції України. Відбіркові тури пройдуть 13 та 14 серпня 2016 року, а матчі за призові місця – 20 серпня 2016 року.

За результатами  жеребкування визначено  команди, які будуть змагатися між собою на відбіркових матчах групового етапу:

 

Група А (13 серпня)
ДП «НАІС»
ГТУЮ м. КИЄВА
ДВС
КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Група В (14 серпня)
ДП «СЕТАМ»
МЮУ 1
МЮУ 2
ГТУЮ Київської обл.

 

 

Команда ДП "НАІС" потрапила у групу «А», тож матчі буде проведено у суботу, 13 серпня 2016 року.

 Нашими суперниками будуть:  Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Державна виконавча служба України та Координаційний центр з надання правової допомоги.

В рамках групового етапу кожна команда зіграє по 3 гри, за якими і буде виявлено фіналістів турніру, які змагатимуться за 1 та 2 місця. Після чого вже за тиждень, 20 серпня, буде проведено фінал та матчі за 3 місце.

Головною подією турніру стане благодійний матч між збірною всіх команд Мін'юсту (за участі Міністра юстиції Павла Петренка) та справжніми зірками українського футболу, серед них такі відомі імена, як: Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Володимир Рева, Віталій Косовський, Максим Шацьких, Олексій Михайличенко та інші.

Місце проведення: Стадіон "Локомотив", Стадіонний провулок, 10/2.

Початок змагань о 16.00.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати ігри та підтримати нашу команду.

ІНШІ НОВИНИ