Україна - найактивніша країна на шляху до Єдиного цифрового ринку серед не членів ЄС

Про це було зазначено на сесії Робочої групи «Електронна торгівля» ЮНСІТРАЛ у Відні 27 листопада.

В напрямку цифровізації державного апарату, Україна має значний успіх, про це відзначають не тільки користувачі державних послуг, а також і в Європі. На сесії Робочої групи «Електронна торгівля» ЮНСІТРАЛ, яка проходить у Австрійському Відні, представники Європейського Союзу відзначили значний прогрес України у цьому питанні. Участь у сесії взяв представник державного підприємства «Національні інформаційні системи» Юрій Козлов – директор Департаменту електронних довірчих послуг підприємства.

Як він зазначив, на сесії Робочої групи «Електронна торгівля» ЮНСІТРАЛ, у доповіді представника ЄС щодо перспектив транскордонного визнання електронних підписів та засобів електронної ідентифікації, Україну відзначено як першу серед найактивніших країн, які не належать до ЄС, але які впевнено рухаються до Єдиного цифрового ринку.

Це свідчення того, що європейські партнери помічають та високого оцінюють кроки України в напрямку осучаснення держаних послуг для громадян. Окрім цього, варто зазначити, що така оцінка свідчить про високий потенціал України у прагненні до інтеграції в Єдиний цифровий ринок.

ІНШІ НОВИНИ