Уніфіковано систему організаційно-розпорядчої документації в АСВП

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 22.03.2024 оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

У рамках проведеного оновлення у  функціоналі АСВП уніфіковано систему організаційно-розпорядчої документації*. Змінено принцип відображення підписанта в ряді шаблонів процесуальних документів:

➢ інформація про підписанта виводитиметься за принципом - <Ім'я> <ПРІЗВИЩЕ>;

➢ поле «Скорочене ПІБ» у профілі користувача має назву «Власне ім’я та прізвище».

 

Забезпечено можливість формувати платіжні інструкції (списання) по відокремлених підрозділах боржника-юридичної особи. Виконавець може звернути стягнення на кошти/електронні гроші боржника - юридичної особи, що знаходяться на його рахунках/електронних гаманцях і на рахунках/електронних гаманцях, відкритих боржником - юридичною особою через свої філії, представництва та інші відокремлені підрозділи:

➢ при формуванні платіжної інструкції (списання) у блок «Платник» додано поле «Відокремлений підрозділ». Дане поле є комбобоксом, з можливістю обрати один із записів, що містяться на вкладці «Відокремлені підрозділи» обраного ВП (за наявності таких записів);

➢ здійснено доопрацювання друкованої форми платіжної інструкції (списання). У разі заповнення поля «Відокремлений підрозділ» при формуванні ПІ (списання), у друкованій формі у полі «Платник» буде відображено назву обраного відокремленого підрозділу, а у полі «Код платника» - ЄДРПОУ такого відокремленого підрозділу;

➢ забезпечено можливість здійснювати вивантаження таких платіжних інструкцій (списання) в електронному вигляді.

Крім того, здійснено ряд інших покращень та виправлено низку помилок в роботі АСВП, що націлено на оптимізацію процесу роботи користувачів АСВП. 

* Зазначені зміни здійснені відповідно до вимог ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів».

ІНШІ НОВИНИ