Усі державні реєстратори підключені до засобів додаткової ідентифікації

ДП «НАІС» підключило до засобів додаткової ідентифікації усіх 9016 державних реєстраторів, які працюють із Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Цей захід було здійснено на виконання наказу Міністерства юстиції «Про внесення змін до Порядку забезпечення доступу осіб, уповноважених на здійснення реєстраційних дій, до Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України» від 02.12.2020 № 4186/5.

«Запровадження додаткового засобу ідентифікації користувача є одним із важливих оновлень ЄДР, спрямованих на запобігання рейдерству. Так, при здійсненні реєстраційної дії реєстратор має за допомогою одноразового тимчасового паролю підтвердити, що саме він проводить ці дії, а не "хтось зламав мій робочий комп’ютер та зробив це, а я і не знав". Тепер, коли усі державні реєстратори, які працюють із ЄДР, підключені до додаткового засобу ідентифікації, можливостей для рейдерських дій стає все менше», - пояснив генеральний директор ДП "НАІС" Олексій Бережний.

Нагадуємо, що раніше подібні заходи було впроваджено для державних реєстраторів, які здійснюють реєстраційні дії в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

ІНШІ НОВИНИ