Увага! Конкурсна комісія!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи»
повідомляє про початок відбору кандидатів до складу Конкурсної комісії
з формування Ради громадського контролю при ДП «НАІС»

З метою ефективної реалізації положення Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності, здійснення громадського контролю за діяльністю державного підприємства «Національні інформаційні системи» буде сформовано новий склад Ради громадського контролю (далі — Громадська рада).

Для формування Громадської ради утворюється Конкурсна комісія з числа представників інститутів громадянського суспільства, які є найбільшими за чисельністю повноправних членів, але не більше 3 представників від різних інститутів громадянського суспільства за одним напрямком діяльності, а саме :

  • впровадження апаратних платформ,
  • розробка програмного забезпечення,
  • інформаційна безпека,
  • юриспруденція,
  • фінансовий аудит.

Пропозиції щодо участі у Конкурсній комісії приймаються у письмовому та електронному вигляді протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення на сайті, тобто до 7 лютого 2017 року включно.

Члени Конкурсної комісії не можуть бути членами Громадської ради.

Пропозиції надсилати за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, будинок 4, м. Київ, 04053, Державне підприємство «Національні інформаційні системи», або на електронну адресу a.anfilova@nais.gov.ua.

Отримані пропозиції опрацьовуються протягом 10 календарних днів від останнього дня строку, передбаченого для надання пропозицій.

За результатами опрацьованих пропозицій державним підприємством «Національні інформаційні системи» формується Конкурсна комісія.

Ознайомитися з положенням про Громадську раду можна за посиланням: /files/general/imported/files/472.pdf

ІНШІ НОВИНИ