Увага! Конкурсна комісія!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи   
повідомляє про повторний відбір кандидатів   
до складу Конкурсної комісії   
з формування Ради громадського контролю при ДП «НАІС»

З метою ефективної реалізації положення Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності, здійснення громадського контролю за діяльністю державного підприємства «Національні інформаційні системи» буде сформовано новий склад Ради громадського контролю (далі — Громадська рада).

Для формування Громадської ради утворюється Конкурсна комісія з числа представників інститутів громадянського суспільства, які є найбільшими за чисельністю повноправних членів, але не більше трьох представників від різних інститутів громадянського суспільства за одним напрямком діяльності, а саме:

  • впровадження апаратних платформ,
  • розробка програмного забезпечення,
  • інформаційна безпека,
  • юриспруденція,
  • фінансовий аудит.

Пропозиції щодо кандидатів, рекомендованих до участі у Конкурсній комісії, надаються інститутами громадського суспільства у письмовому вигляді протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення на сайті, тобто до 12 грудня 2017 року включно.

Члени Конкурсної комісії не можуть бути членами Громадської ради.

Пропозиції надсилати за адресою: Державне підприємство «Національні інформаційні системи», вул. Бульварно-Кудрявська, будинок 4, м. Київ, 04053

Отримані пропозиції опрацьовуються протягом 10 календарних днів від останнього дня строку, передбаченого для надання пропозицій.

За результатами опрацьованих пропозицій державним підприємством «Національні інформаційні системи» формується Конкурсна комісія.

Ознайомитися з положенням про Громадську раду можна за посиланням: https://nais.gov.ua/files/general/2018/04/12/20180412090851-48.pdf

ІНШІ НОВИНИ