УВАГА! Шановні панове державні нотаріуси!

УВАГА!
Шановні панове державні нотаріуси!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомляє про нові реквізити для оплати за спеціальні бланки нотаріальних документів:

п/р 260073011665 в АТ «Ощадбанк» м. Києва
МФО 300465
Код ЄДРПОУ: 39787008

У платіжному документі (квитанції) просимо формувати графу «Призначення платежу» за відповідною структурою, а саме: "код суб’єкта надання послуги / код платної послуги (61), найменування суб’єкта надання послуги; назва послуги; П.І.Б. платника".

Зразок призначення платежу:
КІ21962 / 61 ; 1-а київська ДНК; за спец. бланки нот. документів; Петренко П.П.
код суб’єкта надання послуги – індивідуальний для кожної ДНК (ДНА)

Замовлення зразку квитанції на оплату спеціальних бланків нотаріальних документів в електронному вигляді виконується шляхом відправлення електронного повідомлення на електронну адресу (e mail): n.shtoma@nais.gov.ua або l.malahova@nais.gov.ua з зазначенням регіону та назви державної нотаріальної контори (архіву).

Замовлення бланків виконується одним з наступних способів: замовлення телефонним зв’язком (0 800-508-584), відправлення листа поштовим зв’язком або відправлення електронного повідомлення на електронну адресу (e mail) blank@nais.gov.ua

При цьому, звертаємо увагу, що задля Вашої зручності, всі примірні зразки Замовлень на постачання спеціальних бланків, а також відповідних Актів розміщено на офіційному веб-сайті підприємства у рубриці „Форми договорів” за посиланням http://www.nais.gov.ua/contract.

Додатково повідомляємо, що рахунок державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України для оплати спеціальних бланків нотаріальних документів буде закрито з 01 лютого 2016 року.

З повагою, ДП «НАІС».

ІНШІ НОВИНИ