Увага! Захищені носії ключової інформації!

Шановні користувачі Єдиних та Державних реєстрів!

З метою запобігання злочинам у сфері діяльності державних реєстраторів прав на нерухоме майно, протидії шахрайським діям під час роботи з Єдиними та Державними реєстрами та підвищення загального рівня кібербезпеки держави, ДП «НАІС» пропонує використовувати виключно захищені носії ключової інформації типу «Кристал-1» та «Алмаз-1К».

Особливість захищених носіїв ключової інформації полягає у тому, що найбільш критичний елемент системи ЕЦП – особистий ключ за будь яких обставин не залишає запам’ятовуючого пристрою такого носія. Ключ генерується безпосередньо у захищеному носії і там зберігається.

Це означає, що:

скопіювати ключ не можливо;

підробити ЕЦП підписувача також  не можливо (за умови використання захищеного носія ключової інформації тільки його власником і недопущення передачі носія стороннім  особам).

На електронні ключі «Кристал-1» та «Алмаз-1К» видано позитивні експертні висновки за результатами державних експертиз у галузях криптографічного та технічного захисту інформації.

Окрім державних реєстраторів захищені носії ключової інформації можуть використовувати інші користувачі електронного цифрового підпису (ЕЦП) за умови технологічної готовності інформаційних систем, відмінних від Єдиних та Державних реєстрів.

На теперішній час забезпечено підтримку захищених носіїв ключової інформації новим програмним забезпеченням Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на базі програмного продукту UB.

ДП «НАІС» здійснює заходи щодо розширення сфери використання захищених носіїв ключової інформації та їх модельного ряду для роботи з Єдиними та Державними реєстрами.

Придбати захищені носії ключової інформації можна  під час звернення до АЦСК органів юстиції України за отриманням послуг ЕЦП, зокрема, у регіональних відділеннях.

Встигніть придбати носії за акційною ціною – ціною виробника!

Про особливості використання захищених носіїв ключової інформації під час роботи з Єдиними та Державними реєстрами можна дізнатись звернувшись  до ДП «НАІС» та його філій, або ж до Call-центру.

ІНШІ НОВИНИ