В ДП «НАІС» обговорили актуальні питання впровадження технології «blockchain»

20 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч із представниками корпорації International Business Machines (IBM), за участю генерального директора державного підприємства «Національні інформаційні системи» Станіслава Лур’є. Головним питанням до обговорення стало питання впровадження технології блокчейн в державні реєстри та інформаційні системи.

Серед запрошених до участі у заході: представники корпорації International Business Machines (IBM), міжнародні та національні експерти проєкту ЄС «Право-Justice», представники ТОВ «IT ІННОВАЦІЇ УКРАЇНИ», представники проєкту «E-Social», працівники ДП «НАІС» та інші.

Корпорація IBM є світовим лідером серед виробників комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, а також є одним із найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж.

В ході зустрічі головний архітектор blockchain компанії IBM Вінстон Юн розповів присутнім історію створення технології блокчейн, презентував  концепцію та основні принципи роботи такої технології. Окрім того, Вінстон Юн більш детально зупинився на перевагах використання blockchain на прикладах компаній, які вже впровадили цю технологію.

Під час дискусії, запрошені учасники активно долучалися до обговорень з міжнародними експертами ключових питань щодо впровадження технології «blockchain» в Єдині та Державні реєстри.

Наприкінці зустрічі присутні розглянули можливість подальшої співпраці у цьому напрямі. Генеральний директор ДП «НАІС» висловив вдячність усім присутнім за участь у заході.

ІНШІ НОВИНИ