Відбулася презентація Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту

Сьогодні, в державному підприємстві «Національні інформаційні системи» для представників Міністерства юстиції України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної установи «Центр пробації» та проєкту EDGE відбулася презентація Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, який наразі проходить тестову (пробну) експлуатацію.

До участі у заході, зі сторони ДП «НАІС», долучилися: заступник генерального директора з питань розробки програмного забезпечення Олексій Чепуренко та заступник генерального директора з питань інновацій Микола Радченко.

В ході презентації, провідний аналітик програмного забезпечення та мультимедія Відділу бізнес-аналітики ДП «НАІС» Алла Горбатюк продемонструвала функціонал, який реалізовано, особливості та переваги роботи з Реєстром. До таких переваг можна віднести: передачу реєстраційних справ між підрозділами установ виконання покарань (УВП), уповноважених органів з питань пробації; формування аналітичних звітів, а також можливість формування електронних запитів/відповідей при взаємодії УВП та уповноважених органів з питань пробації під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Завдяки чому, працівники УВП оперативно отримують необхідну інформацію, не чекаючи паперової відповіді від уповноважених органів з питань пробації при підготовці до звільнення засудженого. Окрім того, завдяки можливості експортувати результати пошуку реєстраційних карток, справ тощо таку інформацію можна в подальшому використовувати, наприклад, для формування звітів та ін.

Разом з цим, під час обговорення функціональних можливостей Реєстру присутні отримали вичерпні відповіді на свої питання.

По закінченню зустрічі, учасники обговорили можливість запровадження в подальшому інформаційних обмінів між Єдиним реєстром засуджених та осіб, узятих під варту, та  інформаційними системами державних органів.

ІНШІ НОВИНИ