Відбулася презентація ПЗ для здійснення онлайн реєстрації громадських об’єднань зі статусом юридичної особи

Сьогодні, 13 червня, за участі представників ДП «Національні інформаційні системи», відбувся семінар на тему «Презентація програмного забезпечення для здійснення онлайн реєстрації громадських об’єднань».

Захід відкривали керівник програми Українського незалежного центру політичних досліджень, Проекту «Громадяни в дії» Максим Лациба, генеральний директор ДП «НАІС» Станіслав Лур’є, координатор компоненту «E-Services» програми EGAP Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Олексій Зелів’янський та начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко.

Проголошуючи вступне слово, Станіслав Лур’є привітав учасників заходу та подякував всім, хто сприяв реалізації даного проекту. Зокрема, відзначивши, що послуга з подання в електронній формі документів на проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи доступна на порталі «Он-лайн будинок юстиції» за фінансової та консультативної допомоги Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа», що є виконавцем міжнародної технічної допомоги «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування та у співпраці з Проектом «Громадяни в дії» Українського незалежного центру політичних досліджень.

Наступним етапом розробки онлайн реєстрації громадських організацій  будуть онлайн реєстрація громадської організації без статусу юридичної особи, онлайн реєстрація благодійних організацій та внесення змін до інформації про громадські та благодійні організації.

Варто зазначити, що в ході семінару анонсували запуск нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) , який наразі перебуває на альфа-тестуванні.

Виступаючи на сесії «Актуальні питання законодавчого та технологічного забезпечення онлайн реєстрації громадських об’єднань» заступник генерального з питань програмного забезпечення ДП «НАІС» Олексій Чепуренко розповів про актуальні питання роботи ЄДР з програмним забезпеченням для онлайн реєстрації громадських об’єднань, організацію процесу альфа-тестування та функціональні особливості реєстру.

«Ми більше ніж 1,5 року напружено працювали, щоб запустити ЄДР. Маємо надію, що програмне забезпечення продукту задовольнить потреби всіх користувачів», - зазначив Станіслав Лур’є.

Як наголосив генеральний директор ДП «НАІС», спільна  робота, обмін досвідом та слушні ідеї матимуть позитивні результати для нашої країни.

Окрім того, присутні на заході спікери розповіли про плани розвитку електронних послуг в Україні, про нові електронні послуги, які незабаром будуть доступні через портал електронних сервісів «Он-лайн будинок юстиції», а саме: онлайн реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту та онлайн перехід товариства з обмеженою відповідальністю на діяльність на підставі модельного статуту.

 

ІНШІ НОВИНИ