Відбулося офіційне відкриття проекту міжнародної технічної допомоги «Пілотна програма OpenOwnership»

У  рамках Пілотної програми технічної допомоги OpenOwnership  4 - 6 грудня 2018 року в м. Київ експерти OpenOwnership провели зустрічі з представниками Міністерства юстиції України та державного підприємства «Національні інформаційні системи».

Головна мета проекту — сприяння створенню прозорої бенефіціарної власності в Україні, що, в свою чергу, сприятиме подоланню корупційних викликів. Відповідно до програми, передбачається надання технічної допомоги Мін’юсту та ДП «НАІС», з метою розвитку політики та розбудови потенціалу щодо планування, управління, реалізації та комунікації реформ, пов'язаних зі збором та публікацією інформації про бенефіціарну власність.

Зокрема, перед ДП «НАІС» стоїть завдання здійснити передачу даних про кінцевих бенефіціарних власників з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України до Глобального реєстру бенефіціарних власників.

Протягом двох днів команда спеціалістів ДП «НАІС» Департаменту розробки інформаційних систем плідно попрацювала з експертами проекту OpenOwnership над можливістю імплементації моделі даних відповідно до стандарту Beneficial Ownership Data Standard (BODS).

6 грудня 2018 року в Міністерстві юстиції України відбулося офіційне відкриття проекту міжнародної технічної допомоги «Пілотна програма OpenOwnership». На заході були представлені члени команди, мета, завдання та очікувані результати даного проекту.

Генеральний  директор ДП «НАІС» Станіслав Лур’є розповів присутнім про напрацювання за результатами дводенних зустрічей.

Варто зазначити, що експерти OpenOwnership  високо оцінили роботу ДП «НАІС» за активну участь в частині відпрацювання механізмів інтеграції зазначених вище систем.

 

 

ІНШІ НОВИНИ