Відбувся VI Міжнародний форум «PKI Forum UA-2019»

2-3 жовтня 2019 року пройшов Шостий Міжнародний форум з питань електронного цифрового підпису, довірчих послуг та електронної ідентифікації «PKI Forum UA-2019». Захід відбувся за підтримки Всеукраїнської асоціації «Інформаційна безпека та інформаційні технології» та Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України.

Цього року участь у форумі від державного підприємства «Національні інформаційні системи» прийняли: директор Департаменту електронних довірчих послуг Юрій Козлов, начальник Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України Департаменту електронних довірчих послуг Дмитро Гук, начальник відділу адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи центрального засвідчувального органу Департаменту електронних довірчих послуг Артур Беренок, заступниця начальника відділу адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи центрального засвідчувального органу Департаменту електронних довірчих послуг Вікторія Лісневська.

Ключовими темами для обговорення на форумі PKI 2019 стали питання нормативно-правового регулювання та стандартизації електронних довірчих послуг, розбудова транскордонного взаємного визнання довірчих послуг, перспективи використання технології блокчейн в державних реєстрах, а також питання кібербезпеки та цифрової гігієни.

На початку заходу виступив Юрій Козлов, який розповів присутнім про історію створення електронного цифрового підпису, електронних довірчих послуг та особливості переходу від ЕЦП до електронних довірчих послуг в Україні.

Після чого, учасники долучилися, зокрема, до обговорення питання актуалізації нормативно-правової бази у сфері електронних довірчих послуг, а саме необхідності внесення змін до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Також, в ході форуму виступили міжнародні лідери думок, які поділилися досвідом європейських країн щодо запровадження сучасних засобів електронної ідентифікації, побудови ефективної системи електронних довірчих послуг, та розповіли про актуальні тренди послуг довіри в ЄС.

PKI Forum щороку проводиться з метою створення інформаційного простору для обговорення нагальних питань у сфері електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, обміну думками та досвідом. До участі у форумі щороку долучаються представники органів державної влади, державні реєстратори, нотаріуси, фахівці кіберзахисту, міжнародні та національні експерти у сфері електронних довірчих послуг та інші.

ІНШІ НОВИНИ