Відтепер можна дистанційно дізнатись про наявність виконавчого провадження та сплатити заборгованість за ним

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» запровадило на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» новий сервіс, який спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження. Про це повідомив генеральний директор ДП «НАІС» Олексій Бережний.

«Такий сервіс надає можливість людині ознайомитися з усіма матеріалами виконавчого провадження, стороною якого вона є, - зазначив пан Бережний. – Також можна сплатити суми заборгованості в рамках відповідного виконавчого провадження онлайн. Враховуючи ситуацію, пов’язану з карантинними заходами в країні, така послуга значно спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження сторонами, та зекономить час. Крім того, будь-хто може перевірити, чи не відкрите виконавче провадження відносно нього».

Не обов’язково знати номер виконавчого провадження та мати постанову про відкриття виконавчого провадження, яка містить ідентифікатор, щоб переглянути матеріали виконавчого провадження та погасити борг. Новий сервіс передбачає доступ до матеріалів виконавчого провадження в особистому кабінеті на порталі ОБЮ. Відтак, достатньо лише здійснити авторизацію на порталі за допомогою електронного цифрового підпису.

Оплата здійснюється через вебпортал «Он-лайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua/) у розділі «Послуги/Виконавчі провадження».

 

ІНШІ НОВИНИ