ВИКЛАДЕННЯ У НОВІЙ РЕДАКЦІЇ ДОГОВОРІВ ПОСТАЧАННЯ НОТАРІАЛЬНИХ СПЕЦБЛАНКІВ

У зв’язку із зміною ціни за спеціальний бланк нотаріальних документів, опис і зразок якого затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 № 812 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 677), (далі – Бланк нового зразка), повідомляємо про викладення у новій редакції Договорів постачання (щодо спеціальних бланків нотаріальних документів) (далі – Договір).

Ціна Бланка нового зразка становить 18 (вісімнадцять) грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ.

З текстами Договорів, які є договорами приєднання, можна ознайомитись на офіційному сайті Підприємства https://nais.gov.ua в підрубриці «Форми договорів».

Приватним нотаріусам!

Приєднання до умов Договору у новій редакції здійснюється шляхом оформлення замовлення на постачання спеціальних бланків нотаріальних документів одним із способів, передбачених Договором, та здійсненням повної попередньої оплати за замовлені Бланки на рахунок Підприємства.

Приватним нотаріусам не потрібно надсилати на адресу Підприємства Договір чи Заяву про приєднання до Договору постачання (щодо спеціальних бланків нотаріальних документів) у паперовому чи електронному вигляді.

Державним нотаріальним конторам та державним нотаріальним архівам!

Приєднання до умов Договору у новій редакції здійснюється шляхом підписання Заяви про приєднання до Договору постачання (щодо спеціальних бланків нотаріальних документів) та/або оформлення заявки на постачання спеціальних бланків нотаріальних документів одним із способів, передбачених Договором.

Державним нотаріальним конторам та архівам, які надіслали Заяву про приєднання до Договору постачання (щодо спеціальних бланків нотаріальних документів) в період з 22.03.2018 по 03.04.2018, повторно надсилати вказану Заяву не потрібно.

 

ІНШІ НОВИНИ