Внесено зміни до Договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів

Державне  підприємство «Національні інформаційні системи» внесло зміни до Договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів для окремих категорій користувачів (органи державної влади/державні органи /установи/організації та їх територіальні/структурні (в т.ч. відокремлені) підрозділи Мінюсту), органи місцевого самоврядування, судові та правоохоронні органи).

Також оновлено ряд положень договору, в тому числі щодо надання, за потреби/на вимогу ДП «НАІС» інформації та документів про результати проходження тестування на знання законодавства у відповідній сфері або спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора, а також щодо дотримання рекомендацій стосовно підвищення рівня безпеки під час користування реєстрами, а також правил кібергігієни, та загальних рекомендацій щодо зменшення наслідків від впливу шкідливого програмного забезпечення, які розробляються підрозділами кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Окрім того, оновлено форму Замовлення про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів (Додаток 2 до Договору).

Зміни до положень Договору набувають чинності з дати публікації на сайті ДП «НАІС», а саме – з 05.07.2022 року.

З новою редакцією Договору можна ознайомитись на офіційному вебсайті ДП «НАІС» в рубриці «Реєстри» (розділ «Форми договорів», категорія «Нотаріат» («Державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви»), а також категорія «Органи місцевого самоврядування, державної влади»).

ІНШІ НОВИНИ