Які послуги працюватимуть під час оновлення Єдиного державного реєстру

Під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для користувачів будуть доступні сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API ЄДР) та послуга безоплатного доступу до відомостей ЄДР (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).

Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.

 

«Ми розуміємо важливість доступу до інформації, яка міститься в ЄДР, як для державних органів та комерційних структур, так і для фізичних та юридичних осіб. І тому ми знайшли потужності, щоб під час оновлення реєстру забезпечити користувачам регулярний доступ до такої важливої інформації», - повідомив генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Олексій Бережний.

Відтак, під час впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР не будуть працювати:

- Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

- публікація відкритих даних з ЄДР;

- портал usr.minjust.gov.ua (відключення в частині формування платного витягу та витягу для державних органів);

- «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що з 17 серпня поточного року ДП «НАІС» впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру.

ІНШІ НОВИНИ