Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту віднині можна онлайн

З 9 липня 2019 року на порталі «Он-лайн будинок юстиції» доступна нова послуга

Завдяки проекту Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» (ОБЮ) зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, можна за декілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

Реалізація цього сервісу – це ще один крок до покращення умов ведення бізнесу в Україні, який вдалося реалізувати за підтримки Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа», що є виконавцем міжнародної технічної допомоги «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) та Державного агентства з питань електронного урядування України.

Процедура онлайн реєстрації досить проста та максимально зручна для користувачів електронних сервісів Міністерства юстиції України, оскільки не потребує спеціальних знань та економить час, особливо це корисно для малого та середнього бізнесу, або тим, хто запускає бізнес одноособово (товариствам з одним учасником).

Засновник (або декілька засновників) в онлайн режимі через ОБЮ вибирають для себе варіант модельного статуту, який найбільше для них підходить. На порталі електронних сервісів доступні й підказки щодо юридичних наслідків вибору певного положення модельного статуту.

Завдяки взаємодії із заявником у форматі «запитання-відповідь», усі необхідні документи для державної реєстрації створення ТОВ, зокрема заява, модельний статут,  рішення засновників, автоматично формуються системою з урахуванням наданих відповідей. Засновнику залишається лише підписати сформований пакет документів своїм кваліфікованим електронним підписом.

Також, завдяки підтримці наших партнерів, для користувачів Онлайн будинку юстиції стала доступною послуга онлайн переходу товариства з обмеженою відповідальністю на діяльність на підставі модельного статуту із аналогічним функціоналом.

Ознайомитися із відео-інструкцією про електронну реєстрацію ТОВ, що діє на підставі модельного статуту можна за тут.

ІНШІ НОВИНИ