Завершився дводенний семінар для директорів філій ДП «НАІС»

Сьогодні завершився дводенний семінар для директорів філій державного підприємства «Національні інформаційні системи», організований за підтримки Проєкту ЄС «Право-Justice».

На початку заходу начальник Відділу забезпечення взаємодії з філіями Костянтин Шевченко нагадав учасникам основні питання, які обговорювалися протягом першого дня семінару, зокрема новації законодавства щодо роботи системи Єдиних та Державних реєстрів.

Головна тема другого дня семінару – огляд змін до програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.

В ході семінару, учасники обговорювали загальні засади впровадження автоматизованих обмінів інформацією між електронними інформаційними системами державних органів, значну увагу приділили питанню запровадження електронного арешту коштів, що містяться на рахунках боржника в банках. Окрім того, присутні розглянули основні аспекти впровадження системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта».

Нагадаємо, система електронної взаємодії «Трембіта» дозволяє будувати безпечні інформаційні міжвідомчі взаємодії державним органам та органам місцевого самоврядування через інтернет шляхом обміну електронними повідомленнями між їх інформаційними системами. Основу такої системи становить удосконалена естонська платформа обміну даними X-ROAD, яка є фундаментом естонського цифрового суспільства.

В рамках семінару, виступив провідний інженер відділу проектування та постановки задач Департаменту розробки інформаційних систем Сергій Антоненко, який розповів присутнім про зміни до програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, окреслив переваги та особливості роботи з оновленим програмним забезпеченням.

До участі у дискусії долучилася заступниця генерального директора з технологічних питань Ельвіра Кісельова, яка відповіла на питання учасників щодо специфіки роботи з програмним забезпеченням Єдиних та Державних реєстрів.

Серед запрошених від Підприємства до участі у заході другого дня: заступниця генерального директора з технологічний питань Ельвіра Кісельова, заступник генерального директора з питань розвитку Олександр Радченко, начальник Відділу забезпечення взаємодії з філіями Костянтин Шевченко, заступниця начальника відділу проектування та постановки задач Департаменту розробки інформаційних систем Віра Буднікова, провідний інженер відділу проектування та постановки задач Департаменту розробки інформаційних систем Сергій Антоненко.

ІНШІ НОВИНИ