Здійснено оновлення програмного забезпечення Державного реєстру прав

Зміни у програмному забезпеченні Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

 

13.01.2020 державне підприємство «Національні інформаційні системи» оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав).

 

Опис

 

1. Для нотаріусів надана можливість прийняття заяви, для проведення реєстраційних дій у результаті вчинення нотаріальної дії, без заповнення інформації про особу з роллю «Заявник» в блоці «Суб’єкт».

Для цього при створенні заяви у блоці «Спосіб подання» необхідно обрати: вчинення нотаріальної дії.

 

2. При реєстрації заяви на об’єкт нерухомого майна типу земельна ділянка, заповнення кадастрового номера відбувається з автоматичним поділом відповідно до вимог законодавства.

Для прикладу: 9999999999:11:222:3333

 

3. На виконання змін до статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження» (в редакції Законів№ 1404-VIII від 02.06.2016№ 159-IX від 03.10.2019), державним та приватним виконавцям надана можливість проведення реєстраційних дій виключно щодо обтяжень речових прав.

 

4. В блоці «Суб’єкт, який запитує інформацію»

- при реєстрації заяви типу «Заява про надання інформації»;

- на друкованій формі заяви «Заява про надання інформації»;

- при внесенні даних в «Інформаційна довідка з РРП за об'єктом»

змінено назву <ОСББ> на <Співвласник багатоквартирного будинку>.

 

Зверніть увагу!  Після встановлення будь-яких оновлень системи, перед початком роботи с Державним реєстром прав, користувачам необхідно обов’язково здійснювати очистку локального сховища та сховища форм (в реєстрі), а також історії пошуків браузера (кеш).

 

ІНШІ НОВИНИ