Наказ Міністерства юстиції України від 26.02.99 №13/5 “Про затвердження Інструкції про порядок реєстрації застав рухомого майна в Державному реєстрі застав рухомого майна”

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З

N 13/5 від 26.02.99
м. Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 лютого 1999 р.
за N 123/3416

Про затвердження Інструкції про порядок реєстрації
застав рухомого майна в Державному реєстрі застав
рухомого майна

На виконання Закону України "Про заставу"), Указу Президента України від 4 березня 1998 року N 167/98 "Про заходи щодо підвищення відповідальності за розрахунки з бюджетами та державними цільовими фондами", постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1998 року N 1185 "Про Порядок ведення Державного реєстру застав рухомого майна"

НАКАЗУЮ:

  1. . Затвердити Інструкцію про порядок реєстрації застав рухомого майна в Державному реєстрі застав рухомого майна, що додається.
  2. Затвердити Примірну угоду про здійснення реєстрації застав рухомого майна (додаток).
  3. Уповноважити державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України надавати завірені витяги з Державного реєстру застав рухомого майна, що свідчать про наявність або відсутність в ньому запису про заставлене майно.
  4. Директору "Інформаційного центру" Міністерства юстиції України В.О.Огнев'юку до 1 травня 1999 року розробити Примірну угоду про користування Державним реєстром застав рухомого майна та пропозиції щодо розміру плати за таке користування.
  5. Управлінню нотаріату та ліцензування юридичної практики (Круковес Н.В.) довести цей наказ до відома Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра юстиції України Стичинського Б.С.

МіністрС.Р.Станік