Наказ Міністерства юстиції України від 29.07.2003 № 92/5

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З

29.07.2003 N 92/5

Зареєстровано в міністерстві
юстиції України
29 липня 2003 р.
за N 654/7975

Про видачу витягів з Державного реєстру
застав рухомого майна, що свідчать про наявність
або відсутність у ньому запису про податкову заставу

З метою належного виконання Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 14.06.94 N 18/5 (із змінами та доповненнями), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 7 липня 1994 року за N 152/361, та упорядкування системи обігу і застосування спеціальних бланків документів реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України
Н А К А З У Ю:

  1. Установити, що витяги з Державного реєстру застав рухомого майна, що свідчать про наявність або відсутність у ньому запису про податкову заставу майна, реєстрація якої здійснюється відповідно до спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної податкової адміністрації України від 7 лютого 2003 року N 9/5/59 "Про реєстрацію податкових застав нерухомого майна", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 лютого 2003 року за N 107/7428, видаються на спеціальних бланках документів реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України та залишаються у справах нотаріуса.
  2. Установити, що отримання та використання нотаріусами спеціальних бланків документів реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України здійснюється безкоштовно.
  3. Витрати, пов'язані з виготовленням, постачанням та веденням обліку спеціальних бланків документів, покладаються на ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.
  4. Установити, що звітність про витрачання бланків для виготовлення витягів про наявність або відсутність податкової застави здійснюється автоматично програмними засобами Державного реєстру застав рухомого майна. Про зіпсовані та дефектні бланки державні нотаріальні контори та приватні нотаріуси складають акт про знищення, один примірник якого надсилається державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України щомісячно до 10-го числа наступного за звітним місяця.

    Повідомлення про виявлення факту втрати, відсутності або крадіжки бланка надсилається до ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України негайно.

  5. Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об'єднань (Н.В.Круковес) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами і доповненнями) та довести його до відома Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції.
  6. Начальникам Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції довести цей наказ до відома районних, міських управлінь юстиції, нотаріусів.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. МіністраА.П.Заєць