Склад та вартість послуг

Вартість послуг Представництва з реєстрації підписувачів в Автоматизованій системі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (Надавач), з метою отримання ним кваліфікованих електронних довірчих послуг (КЕДП) та обслуговуванням даних підписувачів Надавачем, визначається в наступному розмірі:

  • реєстрація підписувача в АС Надавача для отримання КЕДП, з обслуговуванням даних підписувача Надавачем протягом 1 року - 696,00 грн. (в т.ч. ПДВ) для всіх категорій користувачів;
  • реєстрація підписувача в АС Надавача для отримання КЕДП, з обслуговуванням даних підписувача Надавачем протягом 2 років - 1392,00 грн. (в т.ч. ПДВ) для всіх категорій користувачів.

 Увага!

Послуги ДП «НАІС», як Представництвом, надаються користувачам на умовах 100% попередньої оплати, відповідно до умов Договору про надання послуг. Здійснити оплату вартості Послуг можна за рахунком-фактурою, що надається ДП «НАІС» (та його філіями).

Також, здійснити попередню оплату послуг ДП «НАІС» як Представництва, можливо на офіційному вебсайті Надавача, для чого необхідно перейти за посиланням https://ca.diia.gov.ua, натиснути кнопку «Замовити» та заповнити онлайн-замовлення.

 

Послуги ДП «НАІС», як Представництвом, надаються органам державної влади, державним установам, організаціям, органам місцевого самоврядування тощо, фінансування яких здійснюється за рахунок бюджету відповідного рівня, на підставі окремих договорів про надання послуг.

Постачання товарів (захищених носіїв особистого ключа, карт-рідерів) фізичним та юридичним особам (крім органів державної влади, державних установ, організацій, органів місцевого самоврядування тощо, фінансування яких здійснюється за рахунок бюджету відповідного рівня), здійснюється на умовах попередньої 100% оплати вартості такого носія. Здійснити оплату вартості відповідного носія можна за рахунком-фактурою, що надається ДП «НАІС» (та його філіями).

 

Постачання товарів (захищених носіїв особистого ключа, карт-рідерів) органам державної влади, державним установам, організаціям, органам місцевого самоврядування тощо, фінансування яких здійснюється за рахунок бюджету відповідного рівня, здійснюється за умови укладання окремих договорів купівлі-продажу.

ВАРТІСТЬ ЗАХИЩЕНИХ НОСІЇВ ОСОБИСТОГО КЛЮЧА

  Назва Ціна
 

Засіб криптографічного захисту інформації «Ключ електронний «Алмаз-1К». Виробник: АТ «Інститут інформаційних технологій»

900,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
 

Засіб криптографічного захисту інформації «Ключ електронний «Алмаз-1К» у металевому корпусі. Виробник: АТ «Інститут інформаційних технологій»

960,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
 

Засіб криптографічного захисту інформації «Ключ електронний «Кристал-1». Виробник: АТ «Інститут інформаційних технологій»

2046,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
 

Засіб КЗІ «SecureToken-337K».

Виробник: ТОВ «АВТОР»

768,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
 

Засіб КЗІ «SecureToken-337M».

Виробник: ТОВ «АВТОР»

720,00 грн. (в т.ч. ПДВ)

 

 

БЕЗКОНТАКТНИЙ КАРТ-РІДЕР

Безконтактний карт-рідер КР-382, USB

Виробник: ТОВ «АВТОР»

Вартість: 1350,00 грн. (в т.ч. ПДВ)