В ДП «НАІС» проведено зустріч з питань антикорупційної політики

18.12.2019

В державному підприємстві «Національні інформаційні системи» відбувся тематичний семінар стосовно питань антикорупційної політики за участю в.о. генерального директора ДП «НАІС» Олексія Бережного та працівників підприємства.

На зустрічі були присутні працівники головного підприємства, а також регіональних філій, які брали участь шляхом онлайн-конференції. Таким чином всі учасники мали можливість взяти участь в обговореннях.

Під час семінару присутнім було роз’яснено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», додаткові заходи фінансового контролю, правила етичної поведінки тощо.

Учасники активно задавали важливі для них питання та отримували кваліфіковані відповіді.

Окрім того, працівникам підприємства нагадали про те, що на сайті підприємства розміщена Антикорупційна програма, яка потребує обов’язкового дотримання вимог антикорупційних заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції.

Захід відбувся на виконання Плану реалізації Міністерством юстиції України заходів Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2019 рік, та з метою удосконалення знань працівників ДП «НАІС» з питань антикорупційного законодавства, забезпечення належного виконання вимог Антикорупційної програми підприємства.