ПОСЛУГИ ЕЦП

Сервіс електронного цифрового підпису

Що таке ЕЦП

З січня 2004 року набрав чинності прийнятий Верховною Радою Закон України "Про електронний цифровий підпис", в якому чітко визначені поняття, сфера використання та юридична сила електронного цифрового підпису.

Електронний підпис - дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних або логічно з ними пов'язані та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.

Електронний цифровий підпис (далі ЕЦП) - вид електронного підпису, отриманого в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.

Електронний цифровий підпис може використовуватись юридичними та фізичними особами як аналог власноручного підпису для надання електронному документу юридичної сили. Юридична сила електронного документа, підписаного ЕЦП, еквівалентна юридичній силі паперового документа з власноручним підписом правоздатної особи та печаткою.

ДП «НАІС» забезпечує діяльність Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України

Послуги з надання ЕЦП в Україні впроваджуються акредитованими центрами сертифікації ключів

Де працює ЕЦП

Посилені сертифікати особистих ключів АЦСК Органів юстиції України використовуються у

СИСТЕМАХ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ

СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

АВТОМАТИЗОВАНИХ РОБОЧИХ МІСЦЯХ

СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

детальніше

Послуги та Тарифи

"АЦСК органів юстиції України надає послуги ЕЦП з одночасним постачанням захищених носіїв ключової інформації або з використанням власних носіїв заявників типу USB-flash. Модельний ряд захищених носіїв ключової інформації складають носії, які пройшли тестування на предмет сумісності з Єдиними та Державними реєстрами Міністерства юстиції України. Розширення модельного ряду буде здійснено за результатами тестування носіїв інших виробників.