Розроблено публічний Договір АРІ-ДРОРМ

Шановні користувачі Єдиних та Державних реєстрів!

Пропонуємо до вашої уваги публічний Договір про надання сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру обтяжень рухомого майна (Договір), який розроблений державним підприємством «Національні інформаційні системи».

Відтепер отримати необхідну інформацію з Державного реєстру обтяжень рухомого майна можна швидко, зручно,  без складних процедур та додаткових витрат. Зручність використання API ДРОРМ полягає в можливості отримати необхідні відомості з ДРОРМ в прийнятному форматі з можливістю копіювання, друку, подальшого збереження тощо.

Договір розроблений з метою впровадження новітніх технологій та розширення переліку суспільно необхідних сервісів, що надаються ДП «НАІС».

Укладання Договору здійснюється шляхом підписання та подання Користувачем до ДП «НАІС» відповідної заяви про приєднання до умов цього Договору. Підписання сторонами паперових примірників Договору не потребується. Ознайомитися із електронною копією тексту еталонного примірника Договору можна на офіційному вебсайті ДП «НАІС» у рубриці «Реєстри/API реєстрів/Державний реєстр обтяжень рухомого майна».

ІНШІ НОВИНИ